Slide backgroundvicom solutionsZ-TEAMFITNESSWIĘCEJ >vicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutions
Slide backgroundvicom solutionsZ-TEAMTANIECvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutions
Slide backgroundZABAWA

ZUMBA®FITNESS

vicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutionsvicom solutions
Co to jest
ZUMBA®

Zumba® Fitness to zainspirowane Ameryką Południową zajęcia taneczno-ruchowe. To dynamiczny, ekscytujący oraz skuteczny program fitness.

Zajęcia składają się z szybkich i wolnych rytmów wzmacniających i rzeźbiących sylwetkę. Zumba® fitness wykorzystuje podstawowe zasady aerobiku, treningu interwałowego oraz oporowego dla zmaksymalizowania wydatku energii, uzyskania korzyści w sferze układu krążenia oraz wymodelowania sylwetki. Osoby początkujące nie muszą znać kroków tanecznych aby łatwo odnaleźć się podczas zajęć. Luźna atmosfera zabawy dodaje osobom nietańczącym odwagi. Stałym uczestnikom pozwala na doskonalenie swojego warsztatu umiejętności.

Główne elementy Zumba® fitness:

  • Świetna zabawa! podczas której nie zdajemy sobie sprawy, że bardzo intensywnie ćwiczymy
  • Muzyka – utwory są specjalnie stworzone dla Zumba® fitness
  • Łatwość! W treningu mogą brać udział osoby bez przygotowania, z różną sprawnością fizyczną, co jest możliwe dzięki formule kroków podstawowych
  • Efektywność! Zumba® fitness opiera się na treningu cardio, w tym treningu dążymy do osiągnięcia pożądanej sprawności fizycznej

Osiągnięcie celów uwarunkowanych programem fitness wymaga pełnego zaangażowania ze strony jego uczestników. Luźna zabawa oraz dostosowany dla każdego wieku program powoduje, że sale są zapełnione uczestnikami Zumba® fitness. Widzą oni u siebie  efekty treningu nie tylko w budowie ciała ale także w samopoczuciu – oddziałuje pozytywnie także na umysł.

Zumba®!
Brasil!
Caipirinha! Baila!
PODCZAS GODZINNEGO TRENINGU PRACUJĄ WSZYSTKIE MIĘŚNIE NASZEGO CIAŁA I SPALAMY OKOŁO 900 KALORII.
zumba_fitness_logo

ZUMBA®FITNESS


Zumba® Fitness to zainspirowane Ameryką Południową zajęcia taneczno-ruchowe. To dynamiczny, ekscytujący oraz skuteczny program fitness. Zajęcia składają się z szybkich i wolnych rytmów wzmacniających i rzeźbiących sylwetkę. Zumba® fitness wykorzystuje podstawowe zasady aerobiku, treningu interwałowego oraz oporowego dla zmaksymalizowania wydatku energii, uzyskania korzyści w sferze układu krążenia oraz wymodelowania sylwetki. Osoby początkujęce nie muszą znać kroków tanecznych aby łatwo odnaleźć się podczas zajęć. Luźna atmosfera zabawy dodaje osobom nietańczącym odwagi. Stałym uczestnikom pozwala na doskonalenie swojego warsztatu umiejętności.

ZUMBA SENTAO™


Prosty, taneczny krok, gorący latynoamerykański rytm i … krzesło! Tak w kilku słowach można opisać Zumba Sentao™. Sama nazwa wywodzi się z hiszpańskiego slangu, a dokładnie od słowa „sentar”, które oznacza nic innego jak… „siedzieć”. W przypadku Zumba Sentao™ nie ma jednak mowy o siedzeniu! To taneczny trening, który szczególnie skupia się na problemowych partiach – brzuchu, górnej części ciała, udach i pośladkach. Tu szczególny nacisk kładzie się na świadome napinanie mięśni, precyzyjny, wolniejszy ruch, który wzmacnia całe ciało, dając szybkie i widoczne efekty. Krzesło stanowi punkt centralny – to swoisty partner, ułatwiający w sposób radosny i przyjemny wzmacniać mięśnie, rzeźbić sylwetkę i… pysznie się przy tym bawić. Słowem, partner idealny dla każdego z nas.

zumba_sentao_logo_color
zumba_toning_logo

ZUMBA®TONING


Jeśli chodzi o rzeźbienie ciała, Zumba® Toning podnosi poprzeczkę. łączy ćwiczenia ukierunkowane na rzeźbienie sylwetki, ćwiczenia cardio o wysokim wydatkowaniu energii z latynoskimi ruchami Zumba®, które umożliwiają efektywne spalanie kalorii oraz zwiększają siłę. Uczestnicy uczą się jak korzystać z lekkich ciężarków – maracasów (Tonning Sticks) w celu zaznaczenia rytmu muzyki oraz napięcia wszystkich stref docelowych, w tym ramion, brzucha, pośladków i ud. Zumba® Toning jest doskonałym sposobem dla entuzjastów, aby wyrzeźbić swoje ciało naturalnie mając przy tym przyjemność.

STRONG BY ZUMBA™


Strong By Zumba™ to połączenie wysokiej intensywności treningu interwałowego z synchronizowaną muzyką, które motywuje uczestnika zajęć do działania. Ten program to połączenie ćwiczeń kardio z ćwiczeniami zwiększającymi wytrzymałość siłową, opartych wyłącznie na ciężarze własnego ciała. Efektywność tego dynamicznego treningu, osiąga się poprzez zaangażowanie ćwiczeń plyometrycznych, funkcjonalnych i tych, zorientowanych na stabilizację i wzmacnianie korpusu ciała. Poczuj wyzwanie dla całego Twojego ciała na każdym treningu i podejmij wyzwanie, jakim jest Strong By Zumba™!

sbz_logo_wb_v
Party
Yourself
Into Shape!
LATIN AND WORLD MUSIC.  EASY-TO-FOLLOW  DANCE-FITNESS MOVES.  EXPERIENCE A ZUMBA® CLASS NEAR YOU.
zumba_aqua_logo

AQUA ZUMBA®


Znana jako Zumba® „Pool Party” Aqua Zumba® nadaje nowe znaczenie zajęć na basenie. Chlapanie, śmiech i krzyki są często słyszane podczas zajęć Aqua Zumba®. Formuła i filozofia Zumba® połączona z tradycyjnymi zajęciami aqua aerobicu, sprawia, że zajęcia Aqua Zumba® to bezpieczny, pełny wyzwań trening w wodzie, który wzmacnia serce, toning mięśniowy, oraz poprawia kondycję i samopoczucie.

ZUMBA®GOLD


Zumba Gold® to zmodyfikowane zajęcia Zumba® Fitness skierowane do osób w wieku 50+; kobiet w ciąży; osób po urazach, zabiegach; osób rozpoczynających przygodę z Zumba® fitness; chorujących na cukrzycę, nadciśnienie, choroby stawów; pań, które chcą wrócić do formy po porodzie. Uczestników starszych, jak i tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem i dbaniem o zdrowy tryb życia. Zumba Gold® to dla tych osób doskonały wybór. Co pozostaje bez zmian, to wszystkie elementy z których Zumba® Fitness-Party jest znane czyli: energetyczna muzyka latynoska: jak salsa, merengue, reggaeton i Cumbia, radosne, łatwe do naśladowania ruchy, atmosfera jak podczas imprezy; wszystko dostosowane do potrzeb i umiejętności uczestników.

zumba_gold_logo
zumba_goldToning_logo_color

ZUMBA®GOLD-TONING


Program oferuje najlepsze z obu typów zajęć – ekscytujące zajęcia Zumba® fitness-party z korzyściami płynącymi z bezpiecznego i efektywnego treningu siłowego, który zawierają zajęcia Zumba Tonning®. Ćwiczenia są łatwe do naśladowania, poprawiają zdrowie i kondycję fizyczna. Poprzez dynamikę lekkiego treningu oporowego i ciekawych rytmów międzynarodowych, zajęcia Zumba® Gold-Tonning pomogą uczestnikom budować siłę mięśni, zwiększą gęstość kości i poprawią mobilność, postawę i koordynację. Zajęcia przeznaczone sa dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania.

All We
Need Is
A Beat
THE ULTIMATE DANCE-FITNESS PARTY !   LITTLE HEET, LOTS OF SOUL.

ZUMBA®KIDS


Zajęcia te zacierają granice pomiedzy fitness’em a rozrywką. Młodzi tancerze mają możliwość wkroczenia w świat fitness’u dzięki wspaniałej zabawie, muzyce i atmosferze  jaka panuje na zajęciach! Zumba® kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć Zumba® kids dzieci uczą się tańca, koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć! Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba® kids pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Podział wiekowy: 8-12 lat.

zumba_kids_logo
zumba_kidsj_logo

ZUMBA®KIDS JR.


Zajęcia te zacierają granice pomiedzy fitness’em a rozrywką. Młodzi tancerze mają możliwość wkroczenia w świat fitness’u dzięki wspaniałej zabawie, muzyce i atmosferze  jaka panuje na zajęciach! Zumba® kids jr. promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć Zumba® kids jr. dzieci uczą się tańca, koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć! Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba® kids jr. pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.  Podział wiekowy: 4-7 lat.

ZUMBA®IN THE CIRCUIT,


Zumba® w obwodzie to 30 minutowy trening o wysokim wydatku energetycznym, składająący się z zajęć taneczno-ruchowych inspirowanych muzyką latynoską połączonych z treningiem obwodowym, serią ćwiczeń siłowych w odstępach czasu. Podczas zajęć stosuje się ćwiczenia wspomagające metabolizm, które uczestnicy wykonują poruszając się z jednej stacji do kolejnej przy energetycznych dźwiękach reggaetonu, salsy, merengue, hip-hop i wielu innych.

zumba_circuit_logo